Шановні батьки, дорогі наш учні!

Поговоримо про освітні втрати. Перш за все, визначимо поняття. "Освітні втрати" - це прогалини у знаннях і навичках, які виникають в учнівства під час освітнього процесу у порівнянні зі стандартами освіти та очікуваними результатами навчальних здобутків. Освітні втрати можуть бути спричинені як індивідуальними, так і структурними чинниками, зокрема масштабними надзвичайними ситуаціями, вплив яких накладається на системні нерівності та вразливості.

Адміністрація Кременчуцьої гімназії №1 провела моніторинг, який фіксував скільки часу було втрачено під час тривог та відсутності електроенергії тощо. Ми маємо розуміння власної потреби кожного учня у надолудженні маеріалу. Тому, нами розроблено Програму компенсації освітніх втрат з основних предметів.

Чекаємо на учнІв 5-9 класів з 30 березня по 4 травня на консультаціях, під час яких кожен бажаючий учень може звернутися по допомогу та опанувати необхідну інформацію (знання, навички...) з основних предметів інваріантної сладової освітньої програми за графіком. За посиланням на консультації звертатися до класного керівника. Разом ми подолаємо всі труднощі)

З повагою ваші вчителі та адміністрація

Програма надолуження втрат в осітньому процесі 2022/2023 н.р.

wym-1680530757981

Графік консультацій з учнями 5-9 класів для надолуження втрат в освітньому процесі 2022/2023 н.р.

wym-1680530873902

Коментарi